A Casa Di Dina Lejlighed

Via Luigi Arati, 25 1A, Gianicolense, Rom, Italien - Vis på kortet
10/10 · 19 anmeldelser

Gæster kan vælge at bo i A Casa Di Dina Lejlighed ferielejlighed når de besøger Rom.

Placering

Rom ligger 10 minutter i bil fra ferielejlighed og Peterskirken ligger 3 km væk derfra. Ristorante Taste East og Bolina 157, der tilbyder forskellige delikatesser, er 250 meter væk. Peterspladsen kan nås på få minutter til fods.

Mad & Drikkevarer

På værelser i denne ferielejlighed tilbydes der et tekøkken. Arati busstation ligger 5 minutters gang væk derfra. Der er en terrasse til rådighed for gæsterne at slappe af på efter en travl dag.

Hvorfor vælge A Casa Di Dina Lejlighed Rom?

Vælg værelse

Vigtigste faciliteter

  • WiFi

  • Aircondition

  • Kæledyr ikke tilladt

General
  • WiFi
  • Aircondition
  • Kæledyr ikke tilladt
1/1

Internet

  • Wi-Fi

Parkeringsmuligheder

  • Parkering

Fritid

  • Have

På værelser

  • Klimaanlæg
  • Omklædningsområde
  • Patio
  • Terrasse
  • Spisebord
  • Strygeservice

På badeværelset

  • Vaskemaskine

Enheder

  • Fladskærms TV

Design

  • Parketgulv

Generelle faciliteter

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

Kæledyr

  • Kæledyr ikke tilladt

Vigtig information

Indtjekning:
fra 15:00 indtil 17:00
Udtjekning:
fra 08:00 indtil 10:00
Licensnr.058091-LOC-17772,IT058091C2RPHA82YA

Hvornår bliver du?

Fra USD 219 per nat
Indtjekning 28 Jul 2026
Udtjekning 29 Jul 2026
Gæster 2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Alle priser er bekræftet
Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.

Værelser

Billeder af A Casa Di Dina Lejlighed Rom

Beliggenhed af A Casa Di Dina Lejlighed Rom

Via Luigi Arati, 25 1A, Gianicolense, Rom, Italien

Vartegn
Gode restauranter
Transport

Steder i nærheden

    Gæsteanmeldelser om A Casa Di Dina Lejlighed Rom

    Baseret på vurderinger fra betroede udbydere

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Populære hoteller i Rom

    Find your perfect hotel stay today

    Populære hoteller over hele verden

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    100% Verificerede anmeldelser
    Hvornår bliver du?
    Fra USD 219 per nat
    Indtjekning 28 Jul 2026
    Udtjekning 29 Jul 2026
    Gæster 2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Alle priser er bekræftet
    Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.
    Check-in og checkout
    28 Jul 2026
    29 Jul 2026
    Gæster
    2 gæster
    Vi er her for at hjælpe
    Hej! Har du et spørgsmål? Send os en besked – vores team hjælper dig gerne.
    Dine oplysninger:
    Emne:
    Besked:
    Tak for din besked. Vi vender tilbage til dig snarest!
    Din besked blev ikke leveret
    Vigtig information
    A Casa Di Dina
    Indtjekning:
    fra 15:00 indtil 17:00
    Udtjekning:
    fra 08:00 indtil 10:00
    Licensnr.058091-LOC-17772,IT058091C2RPHA82YA